Értékeld ezt az állást
(0 of 5)
Icon  Kommentek (+0)
Munkaadó
Smart Staff Kft.
Paskál utca 13
Budapest, Pest
Telefon szám: 0619992851
Web cím: www.smartstaff.hu
Vállalat adatlap

Hirdetés:

Making Ideas Happen by Scott Belsky

BrandTrend

Szenior HR tanácsadó

Állás kategória: HR

Állás azonosító: 38013
Helymeghatározás: Budapest-I.kerület,
Feltöltve: 2017-09-21
Alkalmazás típusa: Állás megtekintések: 8,930
Pozíció szint: Bér: Ft

Foglalkozási terület(ek):

Értékesítés / Kereskedelem : Értékesítési stratégiai elemzés, Értékesítési menedzser
HR : Személyzeti tanácsadás, Tréning/Tanácsadás

Munkaköri leírás:

 Cégünk, a Smart Staff magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Az elmúlt években elsősorban a médiapiacra koncentrálva támogattuk ügyfeleinket a gyors, hatékony, új munkatársak megtalálásában és képzésében.Tevékenységünk és üzleti lehetőségeink bővülése miatt jelenleg saját irodánkba keresünk új munkatársat Senior HR Tanácsadó pozícióba.

Amennyiben legalább 2 évet eltöltöttél személyzeti tanácsadói területen(fejvadászat vagy tréningek) és úgy érzed, elérkezett az idő ahhoz, hogy tovább fejlődj, akkor partnerre találhatsz bennünk.

Felelősségek/feladatok:

  • Kiválasztás, jelöltekkel fejvadászati interjúk vezetése
  • Jelöltek bemutatása, a szükséges riportok elkészítése
  • A meglévő, kiterjedt ügyfélkör és az új ügyfelek aktív kapcsolati menedzsmentje
  • Személyes kapcsolattartás az üzletágad(tréning vagy fejvadászat) ügyfeleivel, az első kapcsolatfelvételtől az akvizíción át a projektek végrehajtásáig és követéséig
  • A cég szolgáltatásainak értékesítése a potenciális ügyfelek számára: személyes tárgyalások, ajánlatadások-árképzés, szerződéskötések
  • Szakszerű jelölt kutatás megvalósítása (ideális jelöltek körének meghatározása stb.)
  • A projektekben részvevő asszisztens irányítása, motiválása, munkájának szervezése

Elvárások:

 Te vagy számunkra az ideális ember, ha:

  • Egy olyan innovatív munkahelyet keresel, ahol szükség van a kezdeményezőkészségedre és a kitartásodra
  • Szenior munkatársként szeretnél hozzájárulni egy fejlődő cég életéhez, 2 év után tulajdonosi opcióval
  • Szolgáltatói gondolkodásmóddal bírsz
  • Szeretnéd a jó kapcsolatteremtő, érvelési és meggyőzési képességeidet használni
  • Fontos számodra a mérhető eredmény
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel

 jelentkezz, és kérjük csatold önéletrajzodat angol és magyar nyelven.valamint néhány soros motivációs leveledet:

zoltan.hajdu@smartstaff.hu    email címre

Kommentek:

Kérem lépjen be hozzászólás hozzáadásához!